CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Praca - woj. Lubelskie

Dodano:2018-01-16
Miejsce: woj. Lubelskie

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:535050928

Elektryk - praca na terenie Niemiec

Stanowisko: Elektryk

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Monachium

Opis stanowiska: Układanie kabli i przewodów, samodzielne prace elektryczne, montaż instalacji, praca dla klientów na budowach w okolicach Monachium.

Opis miejsca pracy: Duże przedsiębiorstwo, specjalizujące się planowaniem i wykonywaniem prac dotyczących zaopatrzenia w urządzenia elektryczne i ich konserwacją (również takich klientów jak urzędu budownictwa i duże zakłady)

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie jako elektryk lub elektronik
- doświadczenie w szeroko pojętej pracy z okablowaniem
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- odpowiedzialność wobec powierzonych zadań
- możliwość doszkalania z miejscu pracy

Oferujemy: długoterminowe zatrudnienie (umowa na czas nieokreślony), darmowe zakwaterowanie.
WYNAGRODZENIE: 1600 – 1800 euro netto.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050 928

Kliknij by powiększyć

Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl

CaloscDol