CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Praca - Lublin i okolice

Dodano:2018-03-20
Miejsce: Lublin i okolice

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:731901913

PAKOWANIE POMIDORKÓW- praca w Holandii

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o. z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI- PAKOWANIE POMIDORÓW KOKTAJLOWYCH- MILE WIDZIANE KOBIETY

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
- pakowanie pomidorów koktajlowych
- dobieranie wagi pomidorów

Wymagania:

- praca dla pań
- praca bez znajomości języka obcego
- bez doświadczenia
- wymagane chęci do pracy
- gotowość do pracy na zmianach nocnych
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa, BEZ STAWKI WIEKÓWKOWEJ,
- pierwsza wypłata w czwartym tygodniu pracy potem regularnie co tydzień
- możliwość wzięcia zaliczek w pierwszych tygodniach pracy
- zakwaterowanie w domach i dojazd do pracy,
- ubezpieczenie,
- legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu numeru SOFI na miejscu),
- możliwość długotrwałej współpracy,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- dodatki urlopowe i wakacyjne,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów.
- 3-4 tygodnie przyuczenia

Szczegóły oferty na → www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo więcej ofert pracy.

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
tel: +48 570 901 913
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00
www.klaverteam.com

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Kliknij by powiększyć

Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl

CaloscDol