CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Praca - woj. Lubelskie

Dodano:2019-11-21
Miejsce: woj. Lubelskie

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:504969041

Praca świąteczno-noworoczna dla studentów

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:
Pracownik produkcji (k/m) przetwórstwo mięsa
Miejsce pracy: Groenlo (Holandia)

Zakres obowiązków:
• Pakowanie paczek z mięsem na palety
• Przygotowywanie palet do transportu
• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
• Sortowanie produktów
• Kontrola jakości
Wymagania:
• Umiejętność pracy w zespole
• Wytrzymałość fizyczna
• Gotowość do pracy dwuzmianowej
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Mile widziany własny samochód
Oferujemy:
• Możliwość zatrudnienia zarówno na dłuższy okres, jak i krótkoterminowo
• 40 godzin tygodniowo
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,07€ brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ plus dodatki
• Przyjazny system zaliczek
• Zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (max. 65 € busem oraz max. 100 € prywatnym samochodem)
• Zwrot kosztów powrotu do Polski (75 € niezależnie od środka transportu)
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
• Bezpłatną odzież roboczą
• Wsparcie polskiego koordynatora

Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com

Kliknij by powiększyć

Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl

CaloscDol