Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Reklama - lubliniak.com.pl

Zachęcamy Państwa do zamieszczania banerów reklamowych w naszym serwisie.

Zobacz jak wygląda przykładowy baner reklamowy.
Zobacz jak wygląda przykładowy baner reklamowy


W jaki sposób można zamieścić baner reklamowy i ile to kosztuje?

  1. Banery reklamowe zamieszczamy bezpłatnie - warunkiem jest zamieszczenie we własnym serwisie linku lub naszego baneru na zasadzie wymiany - my zamieszczamy Państwa baner, Państwo nasz.
  2. Wyślij wiadomość e-mail na adres ogloszenia@lubliniak.com.pl zawierającą prośbę o zamieszczenie banera oraz sam baner - jego wielkość nie może przkroczyć 20KB. - Wymiary: długość - 240px, wysokość do 100px;
  3. Przesłany przez Państwa baner będzie jednocześnie linkiem do Państwa strony internetowej.
  4. Baner reklamowy powinien pojawić się w ciągu 24 godzin - warunkiem jest zamieszczenie we własnym serwisie naszego baneru lub linku prowadzącego do strony www.lubliniak.com.pl
  5. Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do niezamieszczania banerów kierujących do stron zawierających treści niezgodne z polskim prawem, dobrymi obyczajami, stron zrobionych niedbale lub innych bez podania przyczyny.

Zapraszamy również do zamieszczania "linków stałych" do ogłoszeń czyli wyróżniania ogłoszeń zamieszczonych w serwisie. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do działu: "Wyróżnij ogłoszenie"

 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol