CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Praca - Polska

Dodano:2020-12-04
Miejsce: Polska

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:536253497

Praca jako dojarz krów w Niemczech

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich, a usługi dla rolnictwa i hodowli zwierząt stanowią istotną część naszej działalności.
Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na farmach mlecznych w Niemczech.

Obowiązki:
- Prace przy udoju mechanicznym.
- Naganianie, przygotowanie paszy, karmienie bydła oraz prace związane z jego pielęgnacją.
- Prace porządkowe na farmie.
- Praca w systemie od godz. 3:30 – 14:30 lub od godz. 4:30 – 13:30.
- Hala udojowa typu karuzela; do obsługi ok. 1500 krów.
- Miejsce pracy: 60 km za Dreznem w kierunku Lipska.

Wymagania:
- Dobra sprawność fizyczna.
- Doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi.
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumiewanie się w miejscu pracy, ze względu na konieczność przeprowadzenia instruktażu.
- Dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.
- Wynagrodzenie brutto: 10,10 €/1 godz. pracy.
- Dodatek za pracę w dni świąteczne – 5,15 € brutto/1 godz. pracy.
- Dodatek za pracę na późnej zmianie (zmiana popołudniowa kończąca się w porze nocnej) – 2,55 € brutto za zmianę.
- Dodatek za zmianę nocną – 2,05€ brutto/za zmianę.
- Czas pracy do uzgodnienia, przykładowo 4 tygodnie pracy i 2 tygodnie wolnego.
- Około 190 godz. pracy w miesiącu lub więcej.
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, nieodpłatnie.
Mieszkanie oddalone ok.. 1 - 3 km od miejsca pracy:
- umeblowane, wyposażone w lodówkę, zamrażarkę, pralkę, Internet.
- pokoje 1 – osobowe.

Zainteresowane osoby prosimy o:
- Przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerem: 536 253 497.
- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A w Zgorzelcu (59-900) oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A, w Zgorzelcu (59-900), nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4577. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Kliknij by powiększyć

Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl

CaloscDol