Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Biznes i Usługi - Polska

Dodano:2022-09-15
Miejsce: Polska

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:856616121

SPAWANIE VR AR SYMULACJA SPAWANIA SOLDAMATIC

Firma TOCK-AUTOMATYKA jest dystrybutorem profesjonalnych maszyn i narzędzi kształcenia zawodowego w obszarze CNC, robotyki oraz innych technologii wytwarzania tj. druk 3D, rozwiązania chmurowe, IoT, pomiary części maszyn oraz spawanie w rozszerzonej rzeczywistości przy użyciu symulatora spawarki SOLDAMATIC. Współpraca z hiszpańską firmą Seabery umożliwiła firmie TOCK-AUTOMATYKA wprowadzenie do oferty wyposażenia pracowni szkoleniowych innych technologii wytwarzania tj. spawanie z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości AR. Pracownie wirtualnego spawania dostarczane przez firmę TOCK-AUTOMATYKA pozwalają na wykorzystanie unikalnego połączenia wirtualnej rzeczywistości oraz prawdziwych narzędzi spawalniczych: przyłbica spawalnicza, uchwyty spawalnicze, palniki w procesie nauki spawania. Symulator spawarki SOLDAMATIC wykorzystuje wirtualną rzeczywistość do generowania komputerowego obrazu wykonywanych czynności przy użyciu prawdziwych elementów spawalniczych oraz środków ochrony tj. przyłbica spawalnicza, rękawice spawalnicze wytwarzając prawidłowe odruchy u kursantów, pamięć mięśniową oraz pozwalając na doskonalenie metod i technik spawania przy ograniczonej swobodzie związanej z koniecznością użycia odzieży ochronnej w trakcie spawania.
Pracownie edukacyjne wyposażone w wirtualną spawarkę szkoleniową SOLDAMATIC umożliwiają podjęcie kształcenia zawodowego na poziomie podstawowym, z możliwością wprowadzania bardziej zaawansowanych zajęć praktycznych w trakcie szkolenia. Spawanie przy użyciu spawarki szkoleniowej SOLDAMATIC pozwala na znaczne ograniczenie kosztów organizacji szkolenia zawodowego spawaczy z uwagi na brak kosztów związanych z dostosowaniem pomieszczeń do celów spawania: instalacja odciągów spalin, zabezpieczenie PPOŻ, BHP, zakupu materiałów eksploatacyjnych, gazów technicznych. Wirtualne spawanie generuje jedynie koszty energii niezbędnej do zasilenia urządzenia. Firma TOCK-AUTOMATYKA dostarcza kompletne wyposażenie pracowni wirtualnego spawania obejmujące symulator spawarki SOLDAMATIC, zestawy narzędzi i akcesoriów do nauki spawania, kompleksowy program szkoleniowy dedykowany do systemu spawalniczego SOLDAMATIC wraz z możliwością przeszkolenia kadry dydaktycznej w zakresie wykorzystania możliwości SOLDAMATICA w procesie nauki spawania. Spawarka szkoleniowa SOLDAMATIC pozwala na organizację zajęć praktycznych przygotowujących kursantów do spawania w standardowych pracowniach spawania, doskonalenie metod i technik spawania poprzez możliwość wielokrotnego powtarzania ćwiczenia, wybór dowolnej metody spawania: MIG/MAG, TIG, MMA, spawanie elektrodą, programowanie procesów spawania oraz obsługę panelu sterowania spawarki, która jest identyczna jak w standardowej spawarce. Spawanie VR jest doskonałym sposobem na znaczną poprawę efektywności kształcenia, skraca czas niezbędny do podjęcia pracy z tradycyjną spawarką, zwiększa bezpieczeństwo pracy w kontakcie z tradycyjną spawarką oraz zwiększa atrakcyjność oferty szkoleniowej podmiotów poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii cyfrowych w procesie edukacji. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami wykorzystania symulatora SOLDAMATIC w działalności szkoleniowej na stronie www.tock.pl oraz kontaktu z inżynierami w celu poznania szczegółów pod numerem 85 661 61 21.


Kliknij by powiększyć


Reklama
Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl
 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol