Dodano: | 2011-01-11 |
Cena: | 3999 zł |
Miejsce: | Lublin |
Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl
|
Renault Megane ECO 1996 od 1 właściciela
Sprzedam R. Megane z 1996r w bardzo dobrym stanie technicznym, można by nawet rzec, że auto jest przeinwestowane. Auto koloru wiśniowego, od pierwszego właściciela, kupione w lubelskim salonie, rególarnie serwisowany, bezwypadkowy, bez stłuczki. W aucie są nowiuteńkie el. zaieszenie i ukł. kierowniczego (Sasic), wymienione amortyzatory (KYAB Gas), rozrząd zrobiony, nowa chłodnica, układ zapłonowy itp, 2 komplety opon GoodYear. Auto garażowane. Sprzedaję gdyż mam już nowe auto.
Wady - naprawy korozji w nadkolach i progach wykonywałem samodzielnie, więc nie są idealnie ładne. Do wymiany na wiosnę będzie tłumik środkowy.
Zapraszam na oględziny auta, mozna je również sprawdzić w dowolnej stacji lub warsztacie. Cena warta tego egzemplarza. Zdjęcia wysyłam mailem