Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Biznes i Usługi - Lublin

Dodano:2013-11-16
Cena: 350 zł
Miejsce: Lublin

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:509228306

Przedłużanie włosów Lublin

Witam,

Mam na imię Ewa i zajmuję się przedłużaniem oraz stylizacją włosów. Jestem dyplomowanym Kosmetologiem posiadającym liczne certyfikaty które potwierdzają moje umiejętności. Posiadam również 5-letnie doświadczenie w branży fryzjersko-kosmetycznej.

Przedłużam włosy metodą micoring, która jest jedną z najbezpieczniejszych metod dostępnych na rynku ponieważ nie stosuje się obróbki termicznej. Pracuję na włosach TYLKO naturalnych indyjskich lub europejskich które przy odpowiedniej pielęgnacji można nosić do pół roku.

Czas jaki poświęcam na wykonanie zabiegu to ok 1-1,5 godziny.

Zapraszam także na darmowe konsultacje na których zostanie ustalona ilość pasemek, kolor oraz długość pasm które zapewnią jak najbardziej naturalny efekt. Dla stałych klientów mam przygotowane odpowiednie promocje i rabaty.

Cennik:

100 pasm:

45cm-350zł

50cm-500zl

55cm-550zl

60cm-600zl

65cm-650zł

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszam na darmowe konsultacje kosmetyczne, dotyczące pielęgnacji ciała, włosów oraz paznokci.
Zapraszam także do skorzystania z oferty specjalnej profesjonalnego kursu makijażu w promocyjnej cenie 100zł + materiały dydaktyczne gratis!!!

Zapraszam także na facebooka https://www.facebook.com/stylizacjawlosow?ref=hl
oraz stronę internetową www.gola0074.pinger.pl


Kliknij by powiększyć


Reklama
Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl
 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol