Dodano: | 2014-02-14 |
Cena: | 1 zł |
Miejsce: | Polska |
Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl
|
Telefon: | 513593593 |
Czas na zmiany? Zmiany w łazience!
Czas na zmiany? Zmiany w łazience!
Klimat się zmienia, czasy i ludzie się zmieniają, a Ty nadal masz swoją starą wannę, która zmienia się jedynie na gorsze, jest coraz bardziej pożółkła i chropowata?
Może już czas pomyśleć o nowej! Nie chcesz remontować całej łazienki? Nie ma problemu! Z „wanną w wannie” możesz mieć nową wannę zaledwie w 2 godziny, bez kucia płytek i bez wykuwania starej wanny.
„Wanna w wannie” to metoda renowacji wanien polegająca na wklejeniu nowej wanny akrylowej dopasowanej rozmiarami do starej wanny i do jej zabudowy.
Dzięki temu nie trzeba robić długiego, uciążliwego i kosztownego remontu, by cieszyć się nową wanną.
Zmień sobie życie na lepsze z „wanną w wannie”, zaoszczędź na remoncie, na ciepłej wodzie i na szorowaniu wanny. Dlatego, że nowa podwójna wanna to nie tylko gładka i biała powierzchnia, która łatwo umyć, ale też podwójne ścianki, które długo utrzymują temperaturę wody.
Nowa wanna akrylowa w Twojej łazience w 2h - zadzwoń 513 593 593
www.wannawwannie.pl